BEH SOBLAHOVA
Dňa 5.6. 2018 sa konal 46. ročník bežeckej súťaže pod názvom - Beh Soblahova.
Medailové umiestnenie vybojovali Sára Žilinčanová, 7.B - v behu na 500 metrov / 2. miesto  a
Ella Šujanová, 8.A v behu na 800 metrov / 2. miesto.
Bodové umiestnenie dosiahli aj ostatní žiaci:
Kiara Kendralová, 3.A - 4. miesto,
Marek Jurák, 3.A - 5.miesto,
Saša Pilková, 6.A - 4. miesto,
Martin Varhaník, 6.A - 5. miesto,
Sebastián Mrva, 9.B - 6. miesto.  Gratulujeme !

HĽADÁME NOVÝCH OLYMPIONIKOV

Včera v Dubnici nad Váhom sa konalo krajské kolo atletickej súťaže HĽADÁME NOVÝCH OLYMPIONIKOV.
Našu školu reprezentovali:

Ema Čudaiova, Zara Demitrová zo 7.B a Martin Varhaník zo 6.A v behu na 60 metrov.
Všetci traja dosiahli medailové umiestnenie a postupujú do celoslovenského kola, ktoré sa bude konať v septembri 2018.

Zara Demitrová obsadila 1.miesto, Ema Čudaiová 3.miesto a Martin Varhaník 2.miesto.

McDonald’s Cup
Dňa 27.4.2018 sa konalo okresné kolo McDonald’s Cup, kam sa naši “prvostupniari” prebojovali zo základnej skupiny.
V malom futbale si zmerali sily dievčatá a chlapci prvého stupňa zo štyroch škôl.
Krásne 2.miesto vybojovali títo žiaci:
Forouhar Samir, Jurák Marek, Kontrová Lila Fanny, Lackovič Alexander, Malík Lukáš, Murín Michal, Obeda Oliver, Pastva Sebastián, Straková Hana, Žáčik Eliáš.

text&foto: Mgr. K. Coboriová

Gymnastický štvorboj
Dňa 5.4. sa konalo okresné kolo Gymnastického štvorboja.
Žiačky našej školy reprezentovali pohybové zdatnosti a zaslúžili si krásne štvrté miesto.

MikulAS CUP 2017
Dňa 6.12.2017 sa v športovej hale na Sihoti uskutočnil ďalší ročník futbalového turnaja pre žiakov 1.-3. ročníka ZŠ za účasti hráčov A-tímu pod názvom MikulAS cup. V spoločnosti Mikuláša a anjelov si zmerali sily žiaci z ôsmich trenčianskych škôl, kde sa naši žiaci umiestnili na perfektným 3.mieste.GRATULUJEME!!!

text&foto: Mgr. Katarína Coboriová