Hviezdoslavov Kubín - I. stupeň
V utorok 11.2.2020 sa stretli najlepší recitátori z prvého stupňa našej ZŠ. Súťažili žiaci 2.-4. ročníka v dvoch kategóriách- poézii a próze. Štvorčlenná porota sa nakoniec zhodla na nasledujúcich výsledkoch:
Výsledky >>>

text & foto: Mgr. M. Čudaiová

Vedomosti do hrsti
V utorok 17. 12. 2019 sa družstvo štvrtákov z našej školy zúčastnilo vedomostnej súťaže "Vedomosti do hrsti". Vybojovali pekné tretie miesto a štvrtáci v hľadisku si odniesli cenu za najlepšie povzbudzovanie.

text&foto: Mgr. M. Čudaiová

Tajomná noc
Po roku sa brány školy opäť otvorili pre prváčikov a druhákov v netradičnom čase - v piatok večer.
Čakalo nás veľa zábavy ale aj napínavých chvíľ pri prekonávaní vlastného strachu.
Zvládli sme to na jednotku a do spacákov sme si o polnoci líhali s množstvom nových zážitkov.

foto:Mgr.M.Jurzová, text:Mgr. M.Čudaiová

Geografická olympiáda - školské kolo
Dňa 26. 11. 2019 sa uskutočnilo školské kolo "Geografickej olympiády", ktorého sa zúčastnilo celkovo 26 žiakov druhého stupňa. Súťaž pozostávala z troch častí, teoretickej, praktickej a poznatkov o miestnom regióne.
Najlepší z každého ročníka postupujú do okresného kola.

text & foto: Mgr. Novosadová

Exkurzia - 4. ročník
FOTO >>>
Posledný októbrový pondelok navštívili žiaci 4. ročníka  Hvezdáreň M. R. Štefánika v Hlohovci a Múzeum miniatúr v Podolí. Nenechali sme si náladu pokaziť nepriaznivým počasím a exkurziu sme si poriadne užili.

text&foto: Mgr. M. Čudaiová